Naszą siłą i wyjątkowością na szerokim rynku oświetleniowym jest posiadanie własnego działu projektowego, który, poza standardowym doborem opraw, natężenia oraz źródeł światła, jest w stanie wykonać indywidualny projekt oprawy oświetleniowej wraz z jego realizacją. Oto niektóre z projektów zrealizowanych dla naszych kontrahentów:

Specjalne 1

Oprawa zwieszana, z przysłoną mleczną. Źródłem światła są moduły LED o dużej mocy. Możliwość wykonania opraw różnej wielkości. Oprawa była wykonywana na specjalne zamówienie dla firmy Wojnarowscy do salonu Orange.

Specjalne 3

Indywidualna realizacja stendów reklamowych dla marki CASTONI. Zaprojektowane bryły pełnią trzy różne funkcje: oświetlenia stoiska targowego, reklamy wizualnej oraz stendu z przestrzenią do przechowywania. Bryły zostały wykonane ręcznie ze sklejki sosnowej. Zastosowano oświetlenie LED wraz ze sterowaniem oraz mleczną przysłonę rozpraszającą światło.

Specjalne 2

Powłoki napinane, transparentne, z możliwością nadruku, wykorzystywane do dodatkowej aranżacji wnętrza oraz jako oświetlenie pomieszczeń. Źródłem światła są LED-y o wysokiej wydajności wraz ze sterowaniem, możliwość ściemniania oraz zmian kolorów, wszystko zależne od konfiguracji i potrzeb klienta. Do zobaczenia w showroom"ie firmy Spectrum, w Katowicach.